Nyíregyháza, a jövő városa - fotópályázat felhívás

A Nyíregyházi Helyi Közösség által támogatott és a MEGAKOM Stratégiai Tanácsadó Iroda Kft. által megvalósítás alatt álló TOP-7.1.1-16-H-ESZA-2019-01077 - „Nyíregyháza, a jövő városa" – Közösségépítés és a helyi identitás erősítése a lakossági részvételen alapuló városfejlesztés erősítésén keresztül című CLLD projekt keretében fotópályázat került meghirdetésre.

Tisztelt Nyíregyházi Tanulók, Pedagógusok és Szülők!

A fotópályázat részleteit az alábbi linkre kattintva érheti el: PÁLYÁZAT RÉSZLETEI