Nyíregyháza, a jövő városa – CLLD városfejlesztési kérdőív

Tisztelt Nyíregyházi Lakosok!

A Nyíregyházi Helyi Közösség által támogatott és a MEGAKOM Stratégiai Tanácsadó Iroda Kft. által megvalósítás alatt álló TOP-7.1.1-16-H-ESZA-2019-01077 - „Nyíregyháza, a jövő városa" – Közösségépítés és a helyi identitás erősítése a lakossági részvételen alapuló városfejlesztés erősítésén keresztül című CLLD projekt keretében online kérdőíves felmérés történik a város lakosainak körében. Kérjük, az alábbi kérdések megválaszolásával segítsék munkánkat! A kérdőív kitöltésének határideje: 2022. február 4.

A kérdőívet az alábbi linkre kattintva tölthetik ki:

UGRÁS A KÉRDŐÍVRE