Adatvédelmi nyilatkozat

A Nyíregyházi Helyi Közösség kijelenti, hogy személyes adatainak biztonsága és bizalmassága kiemelten fontos számára. Kijelenti továbbá, hogy az itt megadott adatait csak és kizárólag statisztikai adatszolgáltatás célra használja fel, azt harmadik félnek nem adja át, reklám, -és hírlevél tevékenységet nem folytat.

Miért van szükségünk személyes adataira?

Az Önre vonatkozó személyes adatokat a következőkre és a következő ideig használjuk:

A Nyíregyházi Helyi Közösségnek éves előrehaladási jelentést kell összeállítania. Ezt az Irányító Hatóság (Pénzügyminisztérium) által rendelkezésre bocsátott informatikai felületen /sablonon kell benyújtania minden év november 30-ig, a Munkaszervezet által megkötött Támogatási Szerződésben szereplő időpontig (jelen esetben 2020. december 31.-ig). Az éves előrehaladási jelentés részeként a Közösségnek jelentenie kell az adott honlap vizsgált időszakra vonatkozó statisztikáit (munkamenetek száma, felhasználók száma, oldalmegtekintések száma stb.).